Leden 21, 2018

Příbramsko a Dobříšsko

 Obce Příbramska a Dobříšska

Obce v naší oblasti     Územní plán     Realitní trh

prodej nemovitotí

Naše oblast zahrnuje celý okres Příbram. Rádi ho však rozdělujeme na Příbramsko a Dobříšsko, tak jako jsou rozděleny naše dvě kanceláře RE/MAX Power na Dobříši a RE/MAX Power 2 na Příbrami.

Tyto oblasti jsou oblastmi našich srdcí, našeho domova i cílem naší práce.

Chceme, aby se nám i Vám zde žilo dobře a snažím se tedy každý za sebe v těchto oblastech působit a zkvalitňovat zde bydlení.

Neustále zde sledujeme nemovitosti, které se prodávají, na které jsou dražby či jejichž majitelé jsou v insolvenci. Každý makléř z našeho týmu se specializuje na svou expertní oblast, zpravidla okolí jeho bydliště, neboť klademe důraz na dokonalou znalost prostředí, ve kterém se makléř specializuje.

Vedeme si cenové mapy jednotlivých oblastí i jednotlivých vesnic, abychom dokázali správně nastavit cenu prodávané nemovitosti.

V naší oblasti se nachází 121 obcí, z toho 8 měst a 1 městys.

Celá oblast Dobříšska a Příbramska je ze cca 45% zalesněna. V jižní části oblasti se rozkládá Středočeská pahorkatina a protéká zde řeka Vltava, která celou oblast dělí na dvě části. Nachází se zde soustava přehrad Orlík, Kamýk a Slapy. Celá tato oblast kolem Vltavy nabízí velké možnosti rekreace. Najdeme zde mnoho kempů, hotelů a různých sportovních zařízení, včetně možností provozování vodních sportů. Dále je zde velké množství žádaných chatových oblastí, které jsou velmi dobře dostupné i z našeho hlavního města. Významnějšími přítoky Vltavy je potok Mastník ( Sedlčansko ), říčka Kocába ( Novoknínsko ) a Lomnice ( Březnicko ). V Brdch dále pramení říčka Litavka, která protéká Příbramí, dále Jincemi a Berouně se vlévá do Berounky. Zejména na Sedlčansku najdeme větší množství rybníků. Na severozápadě oblasti se nacházejí Brdy, jejichž velká část je hustě zalesněná. Je zde velmi krásná a doposud neporušená příroda, která láká jak k pěší turistice, tak k výletům na kolech.