Ing. Eva Viktorinová

Majitelka společnosti RE/MAX a Certifikovaná ISO makléřka

Budu se vám ráda věnovat a pomůžu vám při prodeji, pronájmu nebo nákupu nemovitosti. Jsem certifikovaná realitní makléřka pro Dobříš a okolí.

Už při první schůzce vás přesvědčím o tom, že spolupráce s realitním makléřem může probíhat ve vřelé, přátelské a milé atmosféře. Zajímají mě vaše přání a vaše představy. Veškeré poradenství poskytuji zdarma.

Pomohu vám s pronájmem i prodejem domu, bytu, pozemku, chaty nebo chalupy v okrese Příbram a Praha – západ. Zaměřuji se na oblast Dobříše a okolních vesnic, od Brd k Vltavě. Lokalitu dokáži projít i se zavázanýma očima, proto vám budu umět dobře poradit a zařídit váš prodej, pronájem nebo koupi.

Pro realitní trh jsem se nadchla v roce 2009, kdy jsem nastoupila do RE/MAX Power na Dobříši. Místnímu realitnímu trhu jsem věrná dodnes. Po studiu na VŠ si stále doplňuji a rozšiřuji vzdělání, zejména v realitní oblasti. Dokáži vám zodpovědět otázky i ohledně exekucí, dražeb, insolvencí, předkupním právu a stavebním zákonu.

Koncem roku 2013 jsem začala vést tým makléřů z pozice ředitelky kanceláře. Kromě péče o klienty, podpory a školení makléřů se věnuji marketingovým aktivitám a rozvoji poboček.  

V roce 2017 – 2022 jsem se umístila mezi 8 % nejlepších makléřů společnosti RE/MAX. Získala jsem také mezinárodní ocenění 100 % club a Hall of Fame. A české  Platinum Club.

Byla jsem zvolena nejlepším realitním makléřem RE/MAX Power Dobříš v letech 2012, 2015, 2016, 2017, 2018. Složila jsem náročné zkoušky pro certifikaci dle normy ISO, dále certifikaci na odhady nemovitostí a na insolvence. Budu vám umět pomoci v každé situaci.

Záleží mi na vašem přání a starám se o vaše pohodlí. Můj den nejvíce prozáří, když potkám spokojené klienty, kteří na mě i po letech na ulici zavolají, že se jim dobře bydlí. Potkáte mě na volejbale, v parku na lavičce nad dobrou knížkou nebo při procházkách. Vždy plánuji den tak, abych měla dostatek času na rodinu a na vás, mé klienty. Pomoci vám k lepšímu bydlení je ta největší odměna za mou práci.

733 187 300

eva.viktorinova@re-max.cz

Expertní oblast:

Dobříšsko – Od Brd k Vltavě

Přijmete pozvání na kávu?
Chtěla bych vám ukázat, s čím vším vám umím pomoci.

Počet let praxe

Spokojenost klientů

Spokojených klientů

Poslední prodané nemovitosti

Bohutín – prodáno o 1,2 milionu dráž než požadovali majitelé

Příbram – prodej 7 bytů z bytového domu

Reference

Zajímají Vás informace z Dobříšska?

Pravidelně sledujeme náš realitní trh a nemovitosti v okolí Dobříše.

Chcete se dozvědět více?*Povinné položky
powered by Business Booster®
Přihlášení k odběru je téměř hotovo...
Pro dokončení přihlášení, prosím klikněte na odkaz, který jsme Vám právě zaslali emailem
Přihlášení se nezdařilo.
Omlouváme se za nepříjemnosti, zkuste prosím přihlášení později.

Přihlášením souhlasíte se zpracováním Vašich údajů. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat.