733 187 300 power@re-max.cz

Ing. Eva Viktorinová

Ing. Eva Viktorinová

realitní makléř / ředitel kanceláře

 

Tel.: +420 733 187 300

E-mail.: eva.viktorinova@re-max.cz


Ráda Vám pomohu s prodejem Vaší nemovitosti, jsem realitní makléř pro Dobříš a okolí.

Neváhejte mne nezávazně kontaktovat a já Vám předvedu jak vypadá kvalitní spolupráce s realitním makléřem. 100% servis a přátelská atmosféra.

Samozřejmostí je poradenství ZDARMA

Specializuji se na poptávky všeho druhu, prodeje a pronájmy domů a bytů, pozemky, chaty a chalupy v okrese Příbram a Praha-západ. Mou expertní oblastí (tedy tu znám jako své boty) je Dobříš a okolní vesnice směrem k Vltavě (od Brd k Vltavě).

 

REFERENCE na mne najdete zde

Nebo tady


Realitním makléřem jsem již od roku 2009, kdy jsem nastoupila do RE/MAX Power na Dobříši, kde působím dodnes. Mezi tím jsem vystudovala VŠ, vychovala syna, udělala si certifikaci na odhadce a úspěšně absolvovala různá zajímavá školení ( exekuce, dražby, insolvence, Facebook, PENB, předkupní právo, stavební minimum aj.). Od konce konce roku 2013 se věnuji na pozici ředitelky kanceláře vedení týmu našich makléřů, mentorování a marketingu. Abych do toho stíhala poskytovat svým klientům kvalitní služby, vypomáhá mi naše skvělá asistentka Šárka Fridrichová.


K mým úspěchům patří 85. místo mezi všemi makléři v RE/MAXu (více než 1100) za rok 2017 a získané mezinárodní ocenění 100 % club. Nejlepší realitní makléř RE/MAX Power Dobříš v letech 2012, 2015, 2016, 2017. Certifikace dle normy ISO. Certifikace na insolvence a odhady nemovitostí. Nejvíc je pro mne však spokojený klient, který se rád ozve i po letech, že se mu dobře bydlí.

Chcete poznat , jak pracuji? Ráda Vás pozvu na kávu.

 

Vaše Eva Viktorinová