Ivana Moravcová

733 691 124

ivana.moravcova@re-max.cz

Expertní oblast:

Rožmitálsko, Novoknínsko. Slapy

Počet let praxe

%

Spokojenost klientů

Spokojených klientů

Jako vystudovaná projektantka jsem odborníkem na stavby a veškeré technické záležitosti ohledně nemovitostí. Mám vystudovanou SPŠ stavební a více než dvacetiletou praxi ve stavebnictví. Záleží mi na tom, abychom spolu měli otevřený a přátelský vztah, kde bude panovat vlídná a uvolněná atmosféra. Chtěla bych se dozvědět vše o vašich přáních, abych vám mohla při prodeji nebo nákupu nemovitosti pomoci co nejlépe. Vždy mám na klienty dostatek času, schůzky probíhají ve vřelé atmosféře plné smíchu a podpory. Podám vám pomocnou ruku a nebudu tu jen, když řešíte prodej nebo nákup. Můžete se na mě obrátit i s jakoukoliv maličkostí z oblasti daní, zajištění úvěrů, energetických průkazů včetně dotací na zateplení domu, technických informací ohledně staveb a stavebních povolení.

Pomohu vám i s řešením náročnějších úkolů. Zabývám se projektováním rodinných domů nebo plánováním rekonstrukcí, zajistím energetický průkaz domu nebo se postarám o vyřízení dotace na zateplení domu. Výborně se orientuji ve stavebním zákoně, poradím vám při dělení pozemků, plánování stavby, kde vás mohou překvapit nejrůznější regulativy a překážky v územním plánu. Vyřídím vám stavební povolení, postarám se o kompletní inženýring. Často mají klienti potíže při prodeji, když část stavby není zakreslena v katastru nemovitostí. I tady umím pomoci a vypracuji pasport staveb.

Pro své klienty se vždy snažím zajistit veškeré služby tak, aby prodej proběhl k jejich plné spokojenosti a v nejkratším možném čase. A když mě potkáte při posezení v kavárně? Kolem stolu budou lidé, se kterými jsem se seznámila při prodeji nemovitosti a dodnes se scházíme. Jsem ráda, že mohu pracovat pro společnost, kde se z klientů stávají přátelé. Ti přátelé, kteří díky mým službám bydlí přesně podle svých představ.

Zajímají Vás informace z Dobříšska?

Pravidelně sledujeme náš realitní trh a nemovitosti v okolí Dobříše.

Chcete se dozvědět více?*Povinné položky
powered by Business Booster®
Přihlášení k odběru je téměř hotovo...
Pro dokončení přihlášení, prosím klikněte na odkaz, který jsme Vám právě zaslali emailem
Přihlášení se nezdařilo.
Omlouváme se za nepříjemnosti, zkuste prosím přihlášení později.

Přihlášením souhlasíte se zpracováním Vašich údajů. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat.