Ivana Moravcová

ivana moravcová

Certifikovaná ISO makléřka

Jako vystudovaná projektantka jsem odborníkem na stavby a veškeré technické záležitosti ohledně nemovitostí. Mám vystudovanou SPŠ stavební a více než dvacetiletou praxi ve stavebnictví. Záleží mi na tom, abychom spolu měli otevřený a přátelský vztah, kde bude panovat vlídná a uvolněná atmosféra.

Chtěla bych se dozvědět vše o vašich přáních, abych vám mohla při prodeji nebo nákupu nemovitosti pomoci co nejlépe. Vždy mám na klienty dostatek času, schůzky probíhají ve vřelé atmosféře, klienty dokážu pochopit.

Podám vám pomocnou ruku a nebudu tu jen, když řešíte prodej nebo nákup. Můžete se na mě obrátit i s jakoukoliv maličkostí z oblasti daní. Pomohu i s řešením náročnějších úkolů jako jsou například zajištění úvěrů, energetických průkazů včetně dotací na zateplení domu, technických informací ohledně staveb a stavebních povolení. Také se zabývám projektováním rodinných domů nebo plánováním jejich rekonstrukcí.

Výborně se orientuji ve stavebním zákoně, poradím vám při dělení pozemků, plánování stavby, kde vás mohou překvapit nejrůznější regulativy a překážky v územním plánu. Vyřídím vám stavební povolení, postarám se o kompletní inženýring. Často mají klienti potíže při prodeji, když část stavby není zakreslena v katastru nemovitostí. I tady umím pomoci a vypracuji pasport staveb.

Pro své klienty se vždy snažím zajistit veškeré služby tak, aby prodej proběhl k jejich plné spokojenosti a v nejkratším možném čase

Jsem ráda, že mohu pracovat pro společnost, kde se z klientů stávají přátelé. Ti přátelé, kteří díky mým službám bydlí přesně podle svých představ.

733 691 124

ivana.moravcova@re-max.cz

Expertní oblast:

Rožmitálsko, Novoknínsko. Slapy

Počet let praxe

Spokojenost klientů

Spokojených klientů

Reference

Zajímají Vás informace z Dobříšska?

Pravidelně sledujeme náš realitní trh a nemovitosti v okolí Dobříše.

Chcete se dozvědět více?*Povinné položky
powered by Business Booster®
Přihlášení k odběru je téměř hotovo...
Pro dokončení přihlášení, prosím klikněte na odkaz, který jsme Vám právě zaslali emailem
Přihlášení se nezdařilo.
Omlouváme se za nepříjemnosti, zkuste prosím přihlášení později.

Přihlášením souhlasíte se zpracováním Vašich údajů. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat.