gtag('config', 'AW-761394327');

Michal Dolejš

Jsem realitní makléř z Dobříše a mou primární expertní oblastí je Povltaví, kde jsem se narodil a žil 23 let. Tato oblast je mi velmi blízká, znám tu každou vesnici, město, louku i les a mám zde spoustu dobrých přátel. 

Hledání mé vysněné profese, práce realitního makléře, nebyla žádná legrace. Na cestě k ní jsem však nasbíral mnoho zkušeností z oborů, jako je personalistika, HR či stavební průmysl, a ty vám teď mohu nabídnout při prodeji nebo pronájmu Vaší nemovitosti.

To nejlepší, co vám však mimo profesionální i lidský přístup, solidaritu a důslednost mohu nabídnout, jsou vědomosti a znalosti, které jsem získal od těch nejúspěšnějších obchodníků z celého světa. 

Zakládám si na perfektní prezentaci nemovitostí včetně homestagingu a videoprohlídky, ke které sestavím komplexní marketingový plán od A do Z, tak abych váš dům, byt či pozemek prodal co nejdříve a za co nejvyšší cenu. Při prodeji volím zásadně inovativní způsob prezentace, kdy vaší nemovitost vkládám nejen standardně na všechny realitní servery ale i na sociální sítě, kterými jsou YouTube, Facebook a Instagram, díky tomu jsem schopen nemovitost nabízet několikanásobnému množství zájemců.

Můžete ode mě vždy očekávat zápal, nadšení, loajalitu a silný tah na branku. Dle mých klientů a přátel jsem příkladem toho, že úspěch nepřichází vždy s věkem, když mu jdete naproti.

733 691 110

michal.dolejs@re-max.cz

Pomohu vám orientovat se v džungli zvané realitní trh.

Výběr z prodaných nemovitostí

Rodinný dům Mníšek pod Brdy, Cena: 7.000.000,- Kč

Byt 3+kk, Praha 4

Chata Mníšek pod Brdy

Chata s nádhernou zahradou, Příbram

Zajímají Vás informace z Dobříšska?

Pravidelně sledujeme náš realitní trh a nemovitosti v okolí Dobříše.

Chcete se dozvědět více?*Povinné položky
powered by Business Booster®
Přihlášení k odběru je téměř hotovo...
Pro dokončení přihlášení, prosím klikněte na odkaz, který jsme Vám právě zaslali emailem
Přihlášení se nezdařilo.
Omlouváme se za nepříjemnosti, zkuste prosím přihlášení později.

Přihlášením souhlasíte se zpracováním Vašich údajů. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat.