Realitní makléři, kteří vám rozumí

 

Staňte se realitním makléřem

Současná práce vás už nebaví? Nevíte, co po škole či jste na rodičovské dovolené? Nebo prostě jen toužíte po zajímavé kariéře?

Naše realitní kancelář RE/MAX Power, která na trhu působí již 12 let, právě rozšiřuje svůj tým realitních makléřů. Je nás 11 a jsme skvělá parta, sídlíme v centru Dobříše a Sedlčan, a svou práci děláme čestně a s maximálním nasazením. Právě proto nás mají naši klienti rádi, vracejí se k nám, anebo nás doporučují dále.
Co obnáší práce realitního makléře v RE/MAX Power?
Není to zaměstnání jako každé jiné, jde spíše o poslání, jež dává našim životům smysl. A bude dávat smysl i tomu vašemu, pokud se do své každodenní práce vrhnete se stejným nadšením a nasazením, jako to děláme my dennodenně. Pomáháme našim klientům plnit jejich sny, ať už se jedná o pomoc při hledání nového domova nebo třeba komerčního objektu. Jestli vás tato profese láká, naskytla se vám jedinečná příležitost, protože:
– Nepotřebujete žádnou předchozí praxi na obdobné pozici, vše potřebné se dozvíte na řadě našich školení a v RE/MAX Akademii.
– První kroky na realitním trhu vám usnadní hlavně náš přátelský kolektiv, který vám bude především v začátcích velkou oporou.
– Samozřejmostí jsou i další benefity, jako je například výhodný leasing auta.
– Zároveň se stanete součástí mezinárodní značky RE/MAX a budete pracovat pod její záštitou.
– Realitní kancelář RE/MAX na realitním trhu všichni moc dobře znají už dlouhé roky, a díky pozitivním zkušenostem našich klientů se na ni s důvěrou obracejí.
Naši makléři RE/MAX Power nemají pevnou pracovní dobu. Schůzky, nutnou administrativu a ostatní práci si plánují sami. Stíhají tak nejen svou práci, ale také školu, dopolední výběh se psem do lesa anebo vyzvedávat děti z družiny. Úspěch je však jen v jejich rukou a odvíjí se od jejich píle a snažení. Zázemí společnosti RE/MAX jim poskytuje možnost neustále zlepšovat své dovednosti, učit se od světových špiček, a tak i navyšovat své zisky. Přemýšlíte, zda i vy jste tou pravou nebo tím pravým pro tuto profesi?
Pokud si na následující otázky odpovíte kladně a s naším inzerátem sympatizujete, pak se nám rozhodně ozvěte a my se rádi staneme vašimi průvodci na cestě k úspěchu a splněným snům:

1. Jste aktivní, vytrvalá/ý, baví vás učit se novým věcem a pracovat
na sobě?
2. Rád/a komunikujete s lidmi, pomáháte jim a vůbec jakákoliv
interakce s nimi vás dobíjí pozitivní energií?
3. Dokážete lidem přirozeně prodat své myšlenky a nápady?
4. Jste empatická/ý a umíte druhým naslouchat?
5. Rozhodně se nebojíte výzev a vykročení mimo svou komfortní zónu, protože to bude občas potřeba?

5x ANO? Pošlete své CV, pár řádků o sobě a o vaší motivaci stát se realitním makléřem právě pro RE/MAX Power na e-mail Ing. Evy Viktorinové: eva.viktorinova@re-max.cz
Eva realitní kancelář v Dobříši vede a zároveň bude vaší osobní mentorkou. Po přečtení vašeho e-mailu vás následně zkontaktuje a vaše případné působení v RE/MAX Power ráda probere u šálku dobré kávy či čaje osobně. Více o hodnotách realitní kanceláře RE/MAX Power se dozvíte zde
Seznamte se s vašimi kolegy zde

REALICE

Naši makléři si nás vybrali, protože:

Miluju tuhle práci, neboť mi dává prostor a flexibilitu. Se svým časem si mohu naložit dle svých potřeb. Baví mne pomáhat lidem. Každý den je jiný, přesně takový jaký si ho naplánuji. Nemusím za prací dojíždět.

Eva Viktorinová

Mám příležitost pomáhat našim klientům při hledání a prodeji bydlení a být tak nápomocena při řešení důležité životní události. Dobříšskou kancelář jsem si vybrala z důvodu, že bydlím na Dobříši a skvělé přátelské atmosféry s fajn kolegy.

Šárka Fridrichová

Na výběru tohoto povolání se mě líbilo hlavně to, že se jedná o jednu z nejkomplexnějších prací, které se nabízí. Kde je nutné znát nejen obchod ale i něco z právních, obecných i technických informací, marketingu a spoustu dalšího. Tedy mi to dává šanci pro osobní i profesního růst. Práci jsem zvolil i z důvodů získání životních zkušeností a pomoci lidem v naplnění jejich snu. Hlavní důvod výběru zrovna této kanceláře byl jednoduchý, hlavně kvůli místu, jelikož zde jsem se narodil a zde i bydlím tak to byla jasná volba.

Patrik Nacházel

Když mi klienti dají důvěru a svěří svoji nemovitost plnou vzpomínek, zážitků a emocí, kterou jim pomohu citlivě a k jejich spokojenosti prodat, a zároveň otevírám dveře novým majitelům, kteří se těší na nové bydlení a nové zážitky, je tahle práce především radost.

Dobříšská kancelář je kromě profesionality a odbornosti především o fajn lidech, kteří i přes svoje odlišné povahy spolu fungují jako dobře sehraný tým.

Vlasta Trolerová

Zajímají Vás informace z Dobříšska?

Pravidelně sledujeme náš realitní trh a nemovitosti v okolí Dobříše.

Chcete se dozvědět více?*Povinné položky
powered by Business Booster®
Přihlášení k odběru je téměř hotovo...
Pro dokončení přihlášení, prosím klikněte na odkaz, který jsme Vám právě zaslali emailem
Přihlášení se nezdařilo.
Omlouváme se za nepříjemnosti, zkuste prosím přihlášení později.

Přihlášením souhlasíte se zpracováním Vašich údajů. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat.