Najdeme vám ideální nemovitost pro život, protože Příbramsko, Dobříšsko a Sedlčansko dobře známe

K této oblasti máme blízký vztah, je naším domovem, místem, kde rádi žijeme. Potkáváme tu přátele, vychováváme své děti. Jsme rádi, že tu můžeme pracovat a starat se o to, aby se tu dobře žilo a bydlelo i vám.

Všichni naši makléři bez ustání sledují místní realitní trh. Tvoří databázi nemovitostí na prodej, aktivně hledají vaše vysněné bydlení.

Abychom vám mohli poskytnout ty nejlepší služby, oblasti jsme makléřům rozdělili. Každý z nich je pak expertem tam, kde to velmi dobře zná. Makléři v oblasti sami bydlí, znají výhody lokality i drobné bolístky. Umí vám zodpovědět i ty nejvšetečnější otázky a pomoci vám se vším, co by vás při nákupu, pronájmu nebo prodeji mohlo zajímat.

Správně nastavená cena pomáhá šetřit čas

Pro celou oblast 121 obcí máme zpracovány cenové mapy. Víme, jaká je nabídka a poptávka ve všech městech i vesničkách. Díky zkušenostem, odbornosti a cenovým mapám vám dokážeme poradit, jak správně určit cenu nemovitosti při prodeji.

Jsme tu pro vás při nákupu i prodeji

Těší nás, že jste si i vy vybrali pro svůj domov okres Příbram. Budeme se potkávat v lesích na houbách nebo při procházkách kolem Vltavy. Zamilujete si atmosféru poklidné rekreační oblasti okolo přehrad Orlík, Kamýk a Slapy. Je krásné, když se můžete ráno potěšit pohledem na třpytící se vodní hladinu v některém z místních kempů. Nebo chcete odpočívat aktivně? Není problém. Připraveny jsou tu pro vás nejrůznější sportovní areály. Ideální podmínky tu budete mít pro vodní sporty, turistiku, vyjížďky na kole nebo na koni. Když budete hledat chatu nebo chalupu, kam byste jezdili s dětmi o víkendu, zamíříte jistě k nám. Díky perfektnímu dopravnímu spojení s Prahou můžete být na chatě každé volné odpoledne.

Rádi vám pomůžeme při hledání dokonalého místa pro život vaší rodiny nebo pro víkendový odpočinek. Kouzlu Příbramska, Dobříšska či Sedlčanska brzy propadnete natolik, že se vám nebude chtít vracet do ruchu velkoměsta.

Proč si vybrat Dobříš a okolní vesnice

Poklidná atmosféra města a dobrá dostupnost do Prahy. To dělá z Dobříšska vyhledávanou oblast pro život i pro rekreaci.

Malebná kulisa Brd a uklidňující šumění Vltavy. Za pár chvil jste v metropoli a odpoledne už odpočíváte poblíž Dobříše na zahradě. Pro děti je tu několik mateřských a základních škol, studenti si vybírají z gymnázia či učiliště. K dispozici je poliklinika, sportoviště a knihovna. Třeba se společně potkáme při slavnostním otevření zastřešeného stadionu nebo při procházkách u rybníku Papež.

Do oblasti se zamilovala už řada lidí před vámi. Aby bylo možné uspokojit rostoucí poptávku po domech, bytech a pozemcích v oblasti, zastavuje se Svatá Anna či pozemky nad Starou Hutí a upravují se chaty na Vlašce. Domy a byty na prodej v Dobříši stále jsou, i když poptávka je velmi vysoká.

Proč si vybrat Příbram a okolní vesnice

Přívětivé městečko, které je díky autobusovému spojení dobře dostupné z Prahy. Mnoho lidí si vybírá bydlení právě zde a spojuje výhodu poklidného místa pro život rodiny na Příbramsku a blízkost atraktivních pracovních nabídek v Praze. A když se rozhodnete pro bydlení v Praze? Jistě si na Příbramsku vyberete některou z chat nebo chalup pro klidný odpočinek, třeba u Orlické přehrady. Vaše děti nemusí nikam dojíždět, studovat mohou v Příbrami na vysoké nebo vyšší odborné škole. Mladší studenti mají na výběr z několika středních škol. Společně se jistě potkáme při promítání v letním kině nebo v oblíbeném areálu Nový rybník. Nechybí tu nemocnice, obchody ani aquapark. Nemovitost v Příbrami je tak skvělou volbou na dosah velkoměstu. Přijeďte se přesvědčit, že Příbram je nádherným místem, kde se bude vaší rodině líbit.

Rádi vám pomůžeme při výběru vašeho vysněného domu nebo bytu. Pro ty z vás, kdo se zajímáte o novinky v oblasti nemovitosti, doporučujeme náš blog Realitní rádce. Pokud byste rádi svou novou nemovitost financovali prodejem té původní, rádi vám poskytneme odhad ceny nemovitosti.

Pomůžeme vám, až budete vybírat.

Zajímají Vás informace z Dobříšska?

Pravidelně sledujeme náš realitní trh a nemovitosti v okolí Dobříše.

Chcete se dozvědět více?

Přihlášením souhlasíte se zpracováním Vašich údajů. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat.