Střední Čechy jsou plné krásným míst, památek a možností. Jižní část Středních Čech, kam patří Příbram, Dobříš i Sedlčany oplývají hlavně nádhernou přírodou.

Příroda i památky – to vše najdete v okolí Příbrami, Dobříše i Sedlčan

Příbram i Dobříš jsou obklopeny Brdy, nejvyšší středočeskou vrchovinou. Panuje v nich chladné podhorské až horské klima. To ale není nic, co by nás mohlo odradit od pořádného výletu. Díky nově značeným turistickým trasám si tu svou v Brdech najde každý – od výletů s kočárky až po pořádně náročný trek. Sedlčany mají blíž k Vltavě, ideální místo pro pořízení chaty nebo chalupy v přírodě. Prodej nemovitostí v Příbrami i Dobříši je stále dost. Určitě si vyberete takovou, ze které uděláte jedinečný domov. Ať už dáváte přednost bydlení na periferii města nebo přímo v jeho centru. Všechny tři lokality jsou poblíž Prahy, takže i pro ty, kteří potřebují odejít z velkoměsta, ale nechtějí opustit svou práci, jsou Příbramsko, Dobříšsko i Sedlčansko skvělou volbou.

Okolí má výbornou občanskou vybavenost. Najdete tu školky, školy soukromé i státní, nemocnice a zdravotní zařízení, samozřejmostí je i smysluplné využití volného času. Kromě výletů do přírody najdete v Příbrami skvělé divadlo. Divadlo Příbram každý rok uvádí nové premiéry a často zde hostují i pražská divadla. Zámek Dobříš vás zase naláká svými dvěma parky. Francouzský park je součástí zámecké expozice, ale do toho anglického můžete kdykoliv podle otevírací doby a neplatíte vstupné.

Kdo hledá byt nebo dům ke koupi nebo pronájmu, tato oblast bude ideální. Je vhodná jak pro rodiny s dětmi, tak i pro ty, kteří už mají děti odrostlé. Díky dostupnosti všech služeb si tu svůj milovaný domov může najít každý.

Hledáte byt nebo dům v okolí Příbrami, Dobříše, Sedlčan, Hořovic nebo Berouna? Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám můžeme najít vaše vysněné bydlení. Realitní kancelář RE/MAX Power sdružuje ty nejlepší makléře z okolí. Umíme se vcítit do vaší situace a rádi vám pomůžeme najít to, co hledáte. Všichni naši makléři prochází náročným školením a stále se vzdělávají. Můžeme vám zaručit, že všechny naše služby budou bez problémů, zádrhelů a odvedeny ve 100% kvalitě.

Výčet obcí kolem Dobříše, Příbrami a Sedlčan

Kolem Dobříše najdete obce Borotice, Čím, Daleké Dušníky, Drevníky, Drhovy, Hříměždice, Chotilsko, Korkyně, Malá Hraštice, Nečín, Nové Dvory, Nový Knín, Nová Ves, Obory, Obořiště, Rosovice, Rybníky, Stará Huť, Svaté Pole, Velká Lečice, Voznice, Županovice.

Kolem Příbrami najdete obce Bezděkov, Bohutín, Březnice, Buková, Čenkov, Dlouhá Lhota, Dolní Hbity, Drahlín, Drásov, Dubenec, Dubno, Háje, Hluboš, Hvožďany, Chraštice, Jablonná, Jince, Kamýk nad Vltavou, Kotenčice, Lazsko, Láz, Lešetice, Lhota, Narysov, Občov, Obecnice, Orlov, Pečice, Pičín, Podlesí, Rožmitál pod Třemšínem, Smolotely, Solenice, Suchodol, Tochovice, Třebsko, Věšín, Višňová, Vranovice, Vysoká u Příbramě, Zalužany, Zbenice, Zduchovice.

Kolem Sedlčan najdete obce Dublovice, Jesenice, Klučenice, Kňovice, Kosova Hora, Krásná Hora, Křepenice, Milešov, Nalžovice, Nedrahovice, Osečany, Petrovice, Počepice, Prosenická Lhota, Příčovy, Radíč, Sedlec- Prčice, Svatý Jan, Štětkovice, Vysoký Chlumec.

 

Zajímají Vás informace z Dobříšska?

Pravidelně sledujeme náš realitní trh a nemovitosti v okolí Dobříše.

Chcete se dozvědět více?

Přihlášením souhlasíte se zpracováním Vašich údajů. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat.