Berounsko

Berounsko – krásy jeskyní i křivoklátských lesů

Na západě od Prahy, podél řeky Berounky, se nachází Berounsko. Oblast je proslulá svými krásami – najdete tu hrad Karlštejn a Křivoklát, lom Velká Amerika i Koněpruské jeskyně.

Bydlení v Berouně v blízkosti hvozdů

Romantických míst v okolí Berouna najdete desítky. Pro ty, kteří rádi bydlí v menším městě, které je ale stále velmi dobře dostupné do Prahy, je Beroun skvělým místem k životu. Najdete tu veškerou občanskou vybavenost – školy, školky, lékaře a další. A nespornou výhodou je to, že příroda je všude kolem vás. Chcete jít jen na procházku se psem? Procházet se po rozpálené dlažbě určitě nemusíte, celý Beroun je obklopený lesy a loukami, které přímo vyzývají k návštěvě.

Vesnice na Berounsku

Ti z nás, kteří nemusí bydlet hned v centru dění, jistě ocení klid a pohodu bydlení na vesnici. Na Berounsku je k dispozici velké množství nemovitostí k prodeji, ze kterých si ten svůj vysněný domov určitě vyberete.

Nabídka nemovitostí Berounsko a okolí

Neváhejte kontaktovat naši pobočku RE/MAX Power, rádi vám s výběrem nemovitosti pomůžeme. Dokážeme zajistit i podnájem nebo pronájem nemovitosti. A protože víme, jak je náročné prodej nemovitosti zajistit, umíme s tím pomoci a vyřešit za vás všechny administrativní náležitosti. Naši makléři jsou profesionály ve svém oboru, mají léta zkušeností a v přilehlém okolí i bydlí, takže místní poměry znají velmi dobře.

Obce kolem Berouna

Na Berounsku najdete tyto obce: Beroun, Chodouň, Hudlice, Hýskov, Karlštejn, Korno, Králův Dvůr, Lety, Liteň, Loděnice, Mořinka, Nižbor, Nový Jáchymov, Roztoky, Srbsko, Svatá, Svatý Jan pod Skalou, Svinaře, Tetín, Trubín, Vráž, Zbečno, Zdice.

Obce v okolí Berouna

Obec Svatý Jan pod Skalou – kousek do Berouna i do Prahy

Jedna z nejkrásnějších obcí Berounska – Svatý Jan pod Skalou se nachází jen asi 5 minut jízdy z Berouna.

 

Makléři pro oblast Berounska

Zajímají Vás informace z Dobříšska?

Pravidelně sledujeme náš realitní trh a nemovitosti v okolí Dobříše.

Chcete se dozvědět více?*Povinné položky
powered by Business Booster®
Přihlášení k odběru je téměř hotovo...
Pro dokončení přihlášení, prosím klikněte na odkaz, který jsme Vám právě zaslali emailem
Přihlášení se nezdařilo.
Omlouváme se za nepříjemnosti, zkuste prosím přihlášení později.

Přihlášením souhlasíte se zpracováním Vašich údajů. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat.