Praha-západ

Praha-západ – na dohled Praze a přesto obklopena přírodou

Bydlení v metropoli není sen každého. Pro ty, kteří v Praze mají práci, ale bydlet už v ní nechcete, pořízení bydlení v Praze-západ je ideální volbou.

Příroda a veškeré služby na dosah

Lesy, louky, přírodní i historické památky hned za domem? To je Praha-západ. Najdete tu i kulturní vyžití a veškerou občanskou vybavenost. Jestli hledáte dům nebo byt v Praze-západ, pak vám velmi rádi pomůžeme.

Nabídka nemovitostí Praha-západ a okolí

V naší pobočce RE/MAX Power vám pomůžeme najít takovou nemovitost, která se stane vaším domovem. Okolí Prahy-západ velmi dobře známe, naši makléři tu žijí, takže vám opravdu můžeme nabídnout takovou nemovitost, která splní veškeré vaše požadavky. Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám zodpovíme veškeré vaše dotazy.

Obce kolem Prahy-západ

V Praze-západ najdete tyto obce: Bojanovice, Bratřínov, Březová-Oleško, Buš, Černolice, Černošice, Červený Újezd, Číčovice, Čisovice, Davle, Dobrovíz, Dobříč, Dobřichovice, Dolní Břežany, Drahelčice, Holubice, Horoměřice, Hostivice, Hradištko, Hvozdnice, Choteč, Chrášťany, Chýně, Chýnice, Jeneč, Jesenice, Jílové u Prahy, Jíloviště, Jinočany, Kamenný Přívoz, Karlík, Klínec, Kněževes, Kosoř, Kytín, Lety, Libčice nad Vltavou, Libeř, Lichoceves, Líšnice, Měchenice, Mníšek pod Brdy, Nučice, Ohrobec, Okoř, Okrouhlo, Ořech, Petrov, Pohoří, Průhonice, Psáry, Ptice, Roblín, Roztoky, Rudná, Řitka, Slapy, Statenice, Středokluky, Svrkyně, Štěchovice, Tachlovice, Trnová, Třebotov, Tuchoměřice, Tursko, Úholičky, Úhonice, Únětice, Velké Přílepy, Vestec, Vonoklasy, Vrané nad Vltavou, Všenory, Zahořany, Zbuzany, Zlatníky-Hodkovice, Zvole.

Obce v okolí Prahy-západ

Drhovy – malá obec kousek od Dobříše

Obec Drhovy leží necelých 7 kilometrů od Dobříše. Pro ty, kteří milují klid vesnice je to ideální místo pro život. Ve městě jste autem bez problémů za 10 – 15 minut.

Rosovice a fotbalový klub

Jen asi 5 kilometrů od Dobříše se nachází obec Rosovice. Pro milovníky fotbalu v ní sídlí fotbalový klub Sokol Rosovice. Kdo miluje klasický vesnický chod, tomu Rosovice přirostou k srdci.

 

Makléři pro oblast Prahy-západ

Zajímají Vás informace z Dobříšska?

Pravidelně sledujeme náš realitní trh a nemovitosti v okolí Dobříše.

Chcete se dozvědět více?*Povinné položky
powered by Business Booster®
Přihlášení k odběru je téměř hotovo...
Pro dokončení přihlášení, prosím klikněte na odkaz, který jsme Vám právě zaslali emailem
Přihlášení se nezdařilo.
Omlouváme se za nepříjemnosti, zkuste prosím přihlášení později.

Přihlášením souhlasíte se zpracováním Vašich údajů. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat.