Příbramsko

Příbramsko – nejen nádherná příroda Brd a přehrada Orlík

Oblast Příbramska leží v blízkosti Brd a sahá až k řece Vltavě. Překrásné místo k pořízení bydlení nebo místa k odpočinku jako je chata nebo chalupa. Je to také vhodné místo k podnikání. Najdete tu mnoho prostor, která jsou k tomu vhodná. Obrovskou výhodou je také dojezdová vzdálenost do Prahy.

Pohoří i údolí na dosah

V okolí Příbrami najdete plno krásné a nedotčené přírody. Jestli milujete túry po horách, pak Brdy jsou k tomu jako stvořené. Pro milovníky vody bude vhodným místem nejen k odpočinku údolí Vltavy. Čas v okolní přírodě můžete trávit sportem nebo jen relaxací. Na Příbramsku se meze nekladou.

Klidné bydlení kousek od metropole

Pracujete v Praze? Pak bydlení na Příbramsku je skvělou volbou. Výborná dostupnost hlavního města je velké plus. Pracovní den můžete strávit v Praze a volný čas v klidu vesnice nebo města Příbrami. Z Příbrami je i výborné autobusové spojení přímo do Prahy. Pro ty, kdo nechtějí jezdit svým autem, je to bezvadné řešení. V naší nabídce najdete nemovitosti na prodej, ze kterých si určitě vyberete.

Ideální nemovitost? Kontaktujte nás

Hledáte svůj nový domov nebo místo, kde si odpočinete? Známe oblast Příbramska jako své boty i díky tomu, že v tomto místě žijeme. Neváhejte nás kontaktovat, pomůžeme vám najít vaši ideální nemovitost, ať už půjde o dům ke koupi, byt nebo pronájem či podnájem. Naši makléři RE/MAX Power výborně znají okolí Příbrami i všechny přilehlé vesnice. Terén máme zmapovaný, víme, kde se jaká nemovitost nachází. Dokážeme poradit, jestli pro vás nemovitost ke koupi nebo pronájmu bude vhodná. Umíme vyřešit i případný přepis energií nebo pomůžeme se stěhováním, samozřejmostí je odhad nemovitostí nebo pomoc s hypotékou. O své klienty pečujeme během celého procesu.

Obce kolem Příbrami

V okolí Příbrami najdete tyto obce:

Bezděkov, Bohutín, Březnice, Buková, Čenkov, Dlouhá Lhota, Dolní Hbity, Drahlín, Drásov, Dubenec, Dubno, Háje, Hluboš, Hvožďany, Chraštice, Jablonná, Jince, Kamýk nad Vltavou, Kotenčice, Lazsko, Láz, Lešetice, Lhota, Narysov, Občov, Obecnice, Orlov, Pečice, Pičín, Podlesí, Rožmitál pod Třemšínem, Smolotely, Solenice, Suchodol, Tochovice, Třebsko, Věšín, Višňová, Vranovice, Vysoká u Příbramě, Zalužany, Zbenice, Zduchovice.

Obce v okolí Příbrami

Obecnice – ideální místo pro aktivní odpočinek

Z Obecnice se ihned dostanete do lesů. Cesty jsou značeny turistickými značkami a skrz Brdy vedou i cyklostezky. Krásným pěším výletem je cesta kolem vodní nádrže Obecnice, které nikdo z místních neřekne jinak než Octárna.

Makléři pro oblast Příbramska

Jan Kmenta

733 691 105

Mgr. Klára Šídová

728 525 474

Lenka Veselá

733 691 132

Linda Fialová

604 912 484

Zajímají Vás informace z Dobříšska?

Pravidelně sledujeme náš realitní trh a nemovitosti v okolí Dobříše.

Chcete se dozvědět více?

id="bbooster-newsletter-registration">
*Povinné položky powered by Business Booster®
Přihlášení k odběru je téměř hotovo... Pro dokončení přihlášení, prosím klikněte na odkaz, který jsme Vám právě zaslali emailem
Přihlášení se nezdařilo. Omlouváme se za nepříjemnosti, zkuste prosím přihlášení později.
Přihlášením souhlasíte se zpracováním Vašich údajů. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat.