Dobříšsko

Dobříšsko – od Brd k Vltavě

Oblast Dobříšska se těsně dotýká Brd a sahá až k řece Vltavě. Tady si své milované místo najde každý, ať už by šlo o nový dům, byt nebo pronájem. Dobříšsko je také ideálním místem k pořízení chaty nebo chalupy. A pro podnikání se tu najde plno prostor, kde to bude skvěle šlapat jak administrativě tak třeba truhlářské dílně.

Čistá příroda jen kousek od metropole

Máte práci nebo zaměstnání v Praze, ale hledáte bydlení mimo hlavní město? Oblast Dobříšska je skvělou volbou. Získáte krásné místo k životu v blízkosti přírody a výbornou dostupnost Prahy. Díky bydlení v Dobříši nebo jejím okolí můžete být v Praze doslova za chvilku. Naši makléři vám pomohou najít takovou nemovitost, která pro vás bude ideální.

Zajistíme vám nemovitost na míru

Hledáte vhodné bydlení a nemůžete najít? Neváhejte nás kontaktovat nebo navštívit naši kancelář RE/MAX Power v Dobříši. Aktivně vám pomůžeme vybrat takovou nemovitost, která vám bude plně vyhovovat. Naši proškolení makléři jsou profesionálové ve svém oboru. Umí zajistit nejen hladký průběh prodeje nebo koupě nemovitosti, ale postarají se i například o případný přepis energií nebo stěhování. Nabídka nemovitostí Dobříšska je široká. Budeme o vás pečovat během celého procesu.

Obce kolem Dobříše

V okolí Dobříše najdete tyto obce:

Borotice, Čím, Daleké Dušníky, Drevníky, Drhovy, Hříměždice, Chotilsko, Korkyně, Malá Hraštice, Nečín, Nové Dvory, Nový Knín, Nová Ves, Obory, Obořiště, Rosovice, Rybníky, Stará Huť, Svaté Pole, Velká Lečice, Voznice, Županovice.

Obce v okolí Dobříše

Drhovy – malá obec kousek od Dobříše

Obec Drhovy leží necelých 7 kilometrů od Dobříše. Pro ty, kteří milují klid vesnice je to ideální místo pro život. Ve městě jste autem bez problémů za 10 – 15 minut.

Rosovice a fotbalový klub

Jen asi 5 kilometrů od Dobříše se nachází obec Rosovice. Pro milovníky fotbalu v ní sídlí fotbalový klub Sokol Rosovice. Kdo miluje klasický vesnický chod, tomu Rosovice přirostou k srdci.

 

Makléři pro oblast Dobříšska

Ing. Eva Viktorinová

733 187 300

Jan Kmenta

733 691 105

Linda Fialová

604 912 484

Michal Dolejš

733 691 110

Gabriela Mašková

604 411 405

Vlasta Trolerová

731 313 550

Marcela Petřinová

604 813 095

Zajímají Vás informace z Dobříšska?

Pravidelně sledujeme náš realitní trh a nemovitosti v okolí Dobříše.

Chcete se dozvědět více?*Povinné položky
powered by Business Booster®
Přihlášení k odběru je téměř hotovo...
Pro dokončení přihlášení, prosím klikněte na odkaz, který jsme Vám právě zaslali emailem
Přihlášení se nezdařilo.
Omlouváme se za nepříjemnosti, zkuste prosím přihlášení později.

Přihlášením souhlasíte se zpracováním Vašich údajů. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat.